30 nap maximum
Akció, bűnügyi, vígjáték

30 jours max / 30 Days Max
2021

Szereplők Julien Arruti, Tarek Boudal, Vanessa Guide, Philippe Lacheau, Marie-Anne Chazel
Rendező Tarek Boudali
Premier 2021. szeptember 9.
Korhatár Tizenhat éven aluliak számára nem ajánlott.
Időtartam 1 óra 27 perc

Rayane fiatal, jóképű, de botcsinálta rendőr, nem túl sikeres a rendőrőrsön és a magánéletben. Egy orvosi vizsgálat során megtudja, hogy legfeljebb harminc napja van hátra. Mivel nincs vesztenivalója, elhatározza, hogy mindent bevetve, igazi hőssé válik a rendőrségen. A férfi innentől kezdve a legelképesztőbb feladatokat is vállalja, és mint valamiféle szuperhős a legvakmerőbb tetteket hajtja végre, elismerést kiváltva a kollégáiból – a hajmeresztő megoldások azonban nem mindig a megfelelő módon sülnek el. Mindez rengeteg humorra és helyzetkomikumra ad lehetőséget.

Hamarosan

A film még nem található meg a műsoron.

A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja.
MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013.